ROBOTEC - Inżynieria Robotyki

image001.jpg 450x299 63kBEkspert we wszystkich aspektach robotyki
Firma Robotec Systems jest producentem kompletnych wiązek osłon, kabli i przewodów do robotów. Nasz wysoko wyspecjalizowany zespół zaprojektuje, wyprodukuje, udokumentuje i zainstaluje Twój system. Robotec Systems jest partnerem wiodących producentów przemysłu motoryzacyjnego. Firma założona w 1998, z siedzibą w Kamp-Lintfort, została częścią grupy Murrplastik w roku 2006. Idealne połączenie dwóch silnych partnerów : Murrplastik, główny producent systemów dystrybucji i oznaczeń kabli i osłon kablowych oraz Robotec Systems, specjalista w dziedzinie wiązek osłonowo kablowych wyposażenia robotów.

Rozwój i produkcja

Projekt
Duże doświadczenie nabyte w trakcie wieloletniej pracy z naszymi klientami, pozwala nam tworzyć rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb i aktualnych możliwości.

Rozwój
Nasi specjaliści opracowują indywidualne wiązki osłon i konfigurują je z odpowiednimi kablami elektrycznymi, osłonami , końcówkami i złączami przewodów

DOKUMENTACJA
Wykonujemy pełną dokumentację wiązek osłonowo-kablowych, zawierającą zdjęcia produktów
MONTAŻ, SERWIS I OPTYMALIZACJA
Nasz zespół montażowy jest do dyspozycji naszych klientów przy instalacji wiązek. Jeśli pojawi się problem możemy naprawić bądź wymienić poszczególne elementy. Optymalizujemy zastosowane wiązki do indywidualnych wymagań.

CZĘŚCI ZAPASOWE
Nasz magazyn części zapasowych zapewnia pełną dostępność i szybkie czasy dostaw

Elementy systemu

SWOBODA RUCHU
osiągnięta dzięki unikatowym rozwiązaniom elementów mocujących Własne opatentowane komponenty i elementy mocujące Robotec Systems umożliwiają osiągnięcie wymaganej swobody ruchu przy wysokiej prędkości pracy i precyzyjnej dokładności powtórzeń, przez długi cykl serwisowy.

OSŁONY KARBOWANE
do uporządkowania i ochrony kabli Firma Murrplastik już od wielu lat rozwija dział osłon kablowych, specjalnie przeznaczonych dla ekstremalnych zastosowań w robotyce, odpornych na duże naprężenia i ruch. Specjalnie modyfikowany materiał i kształt osłony zapewniają optymalną ochronę i długi czas pracy.

KABLE  przeznaczone do robotów w wyjątkowych konfiguracjach, spełniające najbardziej ekstremalne wymagania techniczne. Nasze osłony kablowe i kable w robotach, zdolne są do przenoszenia odpowiednich sił skręcających i zginających w ruchu 3D. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom kable do robotów zgodnie z indywidualnymi projektami i wymaganiami. Na żądanie możemy również wyprodukować specjalne kable o długości większej niż 100 m.

WĘŻE do przesyłania mediów, wzmocnione, dwu-warstwowe, poliuretanowe do zastosowań przemysłowych Węże te są szczególnie przeznaczone do zastosowania w robotach i elementach maszyn. Nadają się do przesyłania wody, powietrza i gazu. - Nie zawierają substancji uszkadzających powłoki lakiernicze
- Nie zawierają silikonu
- Odporne na promieniowanie UV
- Elastyczne przy minusowych temperaturach. Temperatury pracy : od -40°C do +80°C
- Odporne na oleje, tlen, ozon, rozcieńczone kwasy
robotec_schlau_blau_hell.jpg 235x237 25kB

robo_schlauch_blau.jpg 188x73 15kBrobo_schlauch_gruen.jpg 188x74 14kB
robo_schlauch_rot.jpg 188x75 15kBrobo_schlauch_schwarz.jpg 188x68 14kB